0
0 Yorum

Firma içi bakımcı çağırma programı yapmayı hedefliyorum

Öncelikle prosedür hakkında biraz bilgi vereyim.

Her bölümün bir ustası var ve bu ustalar bir program vasıtası ile elektrikçi ise elektrikçi bakımhane ise bakımcı çağırmaktadır. Bunu mail ortamında yapmaktadır bunu program ortamında yapmak istiyorum ve her bölümdeki makinelere kısa kodlar verilmiştir. 15:10 15:09 vs vs

Atıyorum admin panelinden her bölüm için bir veya iki kullanıcı tanımlanacak Ad soyad şifre bölüm yetki ve bölüm şeklinde  tablo oluşturmayı hedefliyorum Veri tabanı üye oluşturma ekleme ve silme konusunda bir sıkıntım yok)

Kullanıcı kısmı için diyorum:

A kullanıcısı b bölümünde ise örnek 15:10,15:11,15:12 gibi makine kodlarını görebilsin b bölümünde ise 14;50;14;51 gibi kodları görebilsin bunu nasıl yapabiliriz?  (youtube.com ) buradaki  video sanki yapmak istediğim konusunda yetersiz gibi kalıyor buradan nasıl yola çıkarak yapabilirim?

Diğer konu ise

mail  veya otomatik bildirim gönderme 

Her şey yolunda gitti ve tüm kodlama kısmını yaptık ve internette çok araştırdım ve bir türlü bu konu hakkında hiç bir bilgi bulamadım hizliresim.com bu şekilde mail atmada sıkıntı yaşamıyorum fakat talep açar açmaz elektrikhane ise elektrik haneye bakımhane ise bakımhaneye mail veya bildirim gönderme nasıl yapılır?

Database hakkında şu şekilde bilgim var 

şirkette netapp şeklinde sunucu var program database buraya kurduğumuzda tüm kullanıcılar sorunsuz şekilde bağlanıp tüm kullanıcılar arasında sorunsuz şekilde çalışabilir diye düşünüyorum(Tüm kullanıcılar bu sunucuya ulaşabilir)

Facebook Yorumlar

Yorum